„Metropolis“ garsėja įspūdinga istorija ir yra vienas garsiausių Lietuvos viešbučių. Įsikūręs pačiame miesto centre, šalia Laisvės alėjos, viešbutis yra idealus tiek turistams, norintiems aplankyti įspūdingą Kauno miestą, tiek verslo ar darbo reikalais keliaujantiems asmenims.
Tai seniausiai veikiantis viešbutis Kaune, kurio tiek istorinė, tiek meninė vertė, vieta susibūrimams įvairiu istoriniu laikmečiu pažadins nostalgiją, norą susipažinti su Kauno miesto kultūros ir meno veikėjų tradicijomis.
Patogioje vietoje įsikūręs viešbutis leis vos per kelias minutes pasiekti šalia esančius barus, restoranus, muziejus, nukeliauti į Žalgirio arenoje vykstančius renginius, surengti verslo susitikimą ar apsilankyti VDU, KTU ar MRU.
Atvykusiųjų laukia:
Dovanokite galimybė iš naujo atrasti Kauną!
Svarbi informacija
Kita informacija
Dovanų čekis negalioja 01 24, 06 06, 06 20, 08 01, 08 03–04, 10 04, 12 07, 12 14, per valstybines, miesto šventes, didelių renginių, koncertų ar rungtynių dienomis. Atvykimas nuo 15 val., išvykimas iki 11 val. Parkavimo paslauga galima pasinaudoti nuo 8 val. atvykimo dieną, išvykimo dieną – iki 24 val. (1 nakv. / 8 Eur). Nepilnamečiai į viešbutį registruojami tik turėdami tėvų (globėjų) sutikimą. Viešbutyje nėra lifto. www.metropolishotel.lt
„Metropolis“ garsėja įspūdinga istorija ir yra vienas garsiausių Lietuvos viešbučių. Įsikūręs pačiame miesto centre, šalia Laisvės alėjos, viešbutis yra idealus tiek turistams, norintiems aplankyti įspūdingą Kauno miestą, tiek verslo ar darbo reikalais keliaujantiems asmenims.Viešbutis „Metropolis“ apgyvendinimo paslaugų veiklą vykdo nuo 1899 metų ir neabejotinai yra vienas seniausių Lietuvoje veikiančių viešbučių. Viešbutis ir restoranas „Metropolis“ tarpukariu pelnė pirmos klasės kategoriją ir vėliau buvo vadinamas „pirmos eilės restoranu“, kuris garsėjo puikia virtuve ir itališku orkestru, grojančiu gyvą muziką. 1922 metais pastatą su viešbučiu, klubu ir restoranu įsigijo Lietuvos užsienio reikalų ministerija. Įkūrę akcinę bendrovę „Lietuvos viešbutis” šiuo pavadinimu buvo pervadintas ir „Metropolio“ viešbutis. Bendrovės iniciatyva 1925 metais prie Simono Daukanto gatvės pastatytas naujas trijų aukštų viešbučio korpusas.Šis pastatas yra vienas ryškiausių Kauno architekto Vladimiro Dubeneckio įgyvendintų „lietuviško neobaroko” krypties objektų. Pastatas pasižymėjo santūrumu ir kuklia gyvenamųjų kambarių įranga, tačiau fasade ir tambūro bei vestibiulio interjere buvo akcentuoti visuomeninio prestižo, modernumo ir kartu tautiškumo ženklai. Tarpukariu viešbutis buvo reklamuojamas kaip gražiausias ir moderniausias Kaune.
Žiūrėję šią dovaną taip pat domėjosi